caverned خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول

caverned: خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول آبادان سالروز آزاد سازی خرمهر برنامه های کانون قصه گویی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (519)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

سلامی دوباره خدمت همه شما عزیزان و همراهان. مانند هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

رخشان بنی اعتماد و جهانگیر کوثری، زوج متشخص دنیای هنر در حاشیه اختتامیه جشنواره فیلم سلامت. همینکه هنرمندی چون باران کوثری تحویل جامعه هنری کشور عزیزمان ایران داده اند باید به آن ها افتخار کرد و ممنون آن ها بود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

قصه عروسی بهاره زن تازه شروع شده است و چند هنگامی که شاهد تصویر های ایشان در حالت های متفاوت و مناسبت های متعدد خواهیم بود. بله در این تصویر هم همانطور که شاهد هستید، یا علی گفته اند و علاقه شروع شده است هست. در هشتگ های چیده شده است در زیر تصویر هم مورد نیاز است اشاره کنم آن دو هشتگ ژاکسی و هاینس، نام دو برند ارایشی بهداشتی ای است که همسر تازه بهاره زن مالک آن هاست. هشتگ برکت در ادامه آن ها هم کاملاً بیانگر همه چیز هست. خداوند به زندگی ارزش برکت زیاد از این بدهد.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

حال و هوای شروع مطلب را با این تصویر از اساتید بی تکرار ساز، دگرگون میکنیم. استاد عثمان خوافی نوازنده چیره دست دو تار و استاد کیهان کلهر که نیازی به معرفی ندارد. آرزوی سلامتی داریم جهت همه کسانی که باعشق هنر این سرزمین پرهنر را زنده نگاه داشته اند.

قطعا عالی ترین تصویر روز هست، دخترک تپلو و خوردنی علی کریمی در کنار برادر هایش. هیما خانم، آقا هیرسا و آقا هاوش. خداوند حفظشان کند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

دیروز 5 شهریور زادروز دنیا پهلوان تختی بود. پهلوانی که زیر حرف زور نرفت و هیچ کاری جز خواست مردم، انجام نداد. روحش شاد و یادش گرامی. پست مسعود شجاعیِ عزیز به مناسبت زادروز دنیا پهلوان تختی.

نگاهمان به توانایی های هنریِ آناهیتا درگاهی با این نقاشی از حسن معجونی به کلی عوض کردن کرد. آناهیتای نقاش قطعا بسیار بهتر است از آناهیتایی که بازیگری میکند.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

تا تک تک شات هایی که عکاس در روز عروسی از بهاره گرفته در اینستاگرام نقش نبندد، این قصه ادامه خواهد داشت. بهاره جان صحبت از بیست سال آینده کرده ای، بگذار ما هم یادی از همین چند ماه پیش بکنیم.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

و توئیتی که تاریخ هیچگاه آن را فراموش نخواهد کرد! :)))

سلفی محسن فروزان و همسر جان قطعاً تحت تاثیر آن میوه عجیب “اخته تر” روی کاغذ پشت سرشان قرار گرفته هست. مگر شکنجه های دوران قاجار برچیده نشده است؟!

وقتی دنبل مورد نظر موجود نیست و مجبوری تا تمام شدن کار یکی از داداشیا علاف شوی.

عکس یادگاری نفیسه روشن با پرتره یکی از بزرگان تاریخِ روسیه که همسرش بیش از حد خُر و پف میکرده است.

مثلا دزد دریایی شده. خواهش میکنم بهش توجه کنید. نیاز دارد.

سوگل طهماسبی و امیرمحمد زند در پشت صحنه سریال جدیدی که احتمالا دارد جهت ایام ماه محرم سر هم میشود.

سلفی شاد سعید عرب در کنار مادر و خاله عزیزش. آرزوی سلامتی داریم جهت تمامی مادر های نازنین.

نورا زن هاشمی، در اختتامیه جشنواره فیلم سلامت. چند سالی میشود نورا هاشمی هیچ کاری در سینما نداشته. فکر کنم آخرین آن “جیب بر خیابان جنوبی” ساخته سیاوش اسعدی بود.

پریناز ایزد یار در اکران دهمین قسمت از فصل دوم سریال شهرزاد در پردیس کوروش. حلقه در دست راست هست، دلواپس نباشید.

باز جای شکرش باقی است که نمیگوید “منو برگردونین کشور خودمون”.

زحمت جمله اموزنده این هفته را امیرحسین رستمی کشیده هست. با همکاری ارنست همینگوی نویسنده آمریکایی.

نام: حامد بهداد

پیشه: مصاحبه ها و اظهار نظر های جنجالی در حوزه هایی که به او مربوط نیست، در اوقات فراغتش هم بازیگری میکند.

سلفی زیبای خاطره اسدی که ای کاش چپکی نیود. تکیه داده بر شیب کم شانه ی پدر.

عاشقانه های آسانسوریِ علی اوجی و نرگس محمدی.

افتخارآفرینی شیربچه های والیبال و قهرمانی ارزش در جهان، ما را به آینده والیبال کشور بسیار امیدوار کرد، به آمدن نسلی که بی شک خواهد درخشید. تبریک بی آخر به این قهرمانان رشید و به همه مردم ایران.

همایون خان ارشادی در نمایی از فیلم “علی و نینو”، پروژه ای انگلیسی – روسی – آذربایجانی که جهت جشنواره کن سال آینده آماده میشود. بر اساس داستان معروفی به همین نام، نوشته قربان سعید نویسنده معروف آذربایجانی. آرزوی موفقیت داریم جهت جناب ارشادی و همکاران عزیزش.

آناهیتا همتی با این تصویر قدیمی مربوط به حضورش در یک تئاتر در 23 سال پیش، به هواداران تاکید کرد که چه عقبه پر باری در سینما و تئاتر دارد.

سفرنامه قاسم و قاسمک به پاریس رسیده و مشتاقانه منتظر قسمت های بعدی آن هستیم!

آخرین زورهای آرزوی بزرگ گرشاسبی جهت حفظ کردن ژست روشنفکری. هرچه باشد آدم بعد از مدتی خسته میشود.

سعید شیخزاده هم خاطره بازی کرد، با تصویری مربوط به فیلم “آبادانی ها” در کنار کیانوش خان عیاری که هر کجا است به سلامت باشد.

یعنی اگر تابستان تمام شود دیگر از این تصویر های تفریحات تابستانی ات نمیگذاری؟! ای بابا… چه حیف شد.

مهران احمدی هم به ارمنستان رفته است و در حال گزارش محلی از اماکن تاریخی این کشور بر روی اینستاگرام است.

لاو ترکانی بهاره رهنما و همسر جدیدش در توئیتر. امیر اقا حالا خوب است که داری امتناع میکنی! وگرنه نمیشد وارد توئیتر شد.

محمدرضا هدایتی و لاله اسکندری در کنار دختر فرزند های بلغار در حاشیه یک جشنواره فیلم اروپایی.

رضا رویگری تصویری عالی و باحال از سال های دور در کنار مرحوم رضا ژیان و اکبر رحمتی گذاشته هست. خدابیامرز رضا ژیان در جوانی یک پا جان لنون بود جهت خودش. راستی عمو اکبر رحمتی کجاست؟ کسی ازش خبر دارد؟!

شبنم مقدمی، علی مصفا و سایر همکاران عزیزش در پشت صحنه فیلم سینمایی تازه عزیزان که نام آن “درساژ” هست. فیلمی به کارگردانی پویا بادکوبه کارگردان جوان سینما.

نوبت شماست؛

بهترین کپشن جهت این پست در شماره بعدی درج خواهد شد.

“ارژنگ و نیما و مهران، هنگامی که که….”

خداوند به همه رد دادگان و تنهایان صبر عنایت فرماید.

بهاره رهنما و همسر جان جهت ماه عسل به مشهد و حرم مطهر امام رضا (ع) رفته اند.

مهتاب کرامتی و میثم حاج بابایی در حال ضبط فیلم سینمایی جدیدشان در آفریقای جنوبی. میثم حاج بابایی کارگردانی جوان و کاربلد است که این پروژه نخستین تجربه فیلم بلند اوست.

امیر جعفری اینگونه تولد تنها پسرش آقا آیین را تبریک گفت. ما نیز تبریک میگوییم و آرزوی سلامتی و موفقیت جهت او داریم.

جناب سهیلی عزیز که افتخار همشهری بودن با استاد اخوان ثالث را داری، انتظار داشتیم حداقل به پاس همشهری بودن، بدانید که 4 شهریور سالروز درگذشت ایشان است و نه زادروزشان.

“شرح دلتنگی من
بی تو فقط یک جمله ست
تا جنون فاصله ای نیست
از اینجا که منم”

سوشی خورونِ شیلا خداداد و رفقا در یک رستوران شرقی در شمال تهران.

میترسیم تا آخر نمایش “آیینه های رو به رو” چیزی از روح و روان بهنوش طباطبایی باقی نمانده باشد.

مهراوه زن شریفی نیا در اکران مردمی “پرسه در حوالی من” در مشهد، به صرف اسموتی هندوانه.

سلفی فرزند های تیم ملی فوتبال در فرودگاه سئول کره جنوبی، به امید یک برد دیگر برابر فرزند پررو های کره جنوبی. مطلب امروز هم به آخر رسید. تا فردا، یا حق.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | تلگرام | تصویری | جشنواره | کره جنوبی | کره جنوبی | اینستاگرام | بهاره رهنما | آرزوی سلامتی | جشنواره فیلم | آفریقای جنوبی

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs