caverned خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول

caverned: خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول آبادان سالروز آزاد سازی خرمهر برنامه های کانون قصه گویی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هر آمدنی را رفتنی است/ در کمال دوستی و صمیمیت جدا می‌شوم ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: از هفته‌های قبل در خصوص جدایی صحبت کرده بودیم و در کمال دوستی و صمیمیت از این تیم جدا می‌شوم.

هر آمدنی را رفتنی است/ در کمال دوستی و صمیمیت جدا می‌شوم ، کمالوند

کمالوند: هر آمدنی را رفتنی است/ در کمال دوستی و صمیمیت جدا می شوم

عبارات مهم : دوستی

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: از هفته های قبل در خصوص جدایی صحبت کرده بودیم و در کمال دوستی و صمیمیت از این تیم جدا می شوم.

فراز کمالوند در گفت وگو با میزان، درخصوص پیروزی تیمش برابر صنعت نفت آبادان از هفته نهایی لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: 2 تیم گسترش فولاد و صنعت نفت آبادان بازی خیلی خوبی انجام دادند و در مجموع بازی بسیار خوبی بود.

هر آمدنی را رفتنی است/ در کمال دوستی و صمیمیت جدا می‌شوم ، کمالوند

وی ادامه داد: به هرحال استاد من روی نیمکت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان حضور داشت. از تیم های فیروز کریمی هم انتظار می رود بازی های خوبی برگزار کند. به هرحال ما مستحق کسب پیروزی بودیم و توانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در پاسخ به این سؤال که آیا با مسئولان گسترش فولاد اخلافی دارد یا خیر، تصریح کرد: به هیچ وجه چنین مسئله ای صحت ندارد. من با کمال آرامش و دوستی در کلوب گسترش فولاد حضور داشتم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: از هفته‌های قبل در خصوص جدایی صحبت کرده بودیم و در کمال دوستی و صمیمیت از این تیم جدا می‌شوم.

کمالوند افزود: زمانی که من در گسترش فولاد حضور پیدا کردم این تیم در آستانه سقوط بود، خدا را شاکرم که در این 2 سال رتبه تک رقمی کسب کردیم. از هفته های قبل هم در این خصوص صحبت کرده بودیم و در کمال دوستی و صمیمیت از این تیم جدا می شوم.

وی در آخر خاطرنشان کرد: به هرحال هر آمدنی را رفتنی هست. امیدوارم کلوب گسترش فولاد بتواند با مدیریت خوبی که دارد در فصل های آتی نتیجه های بهتری را کسب کند.

واژه های کلیدی: دوستی | صمیمیت | فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs