caverned خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول

caverned: خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول آبادان سالروز آزاد سازی خرمهر برنامه های کانون قصه گویی

اطری به مدال برنز رسید ، کشتی آزاد قهرمانی آسیا

به گزارش ایسنا، در ادامه مسابقه های 4 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ که در دهلی پایتخت هند در حال برگزاری است،رضا اطری نماینده وزن 57 کیلوگرم کش..

ادامه مطلب

تصویر + جشن تولد طناز طباطبایی با حضور ویلایی‌ها

به گزارش ایلنا؛ شب گذشته (چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه) اکران مردمی فیلم سینمایی ویلایی ها در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد و در حاشیه این نمایش به مناسب..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.پنجشنبه | روزنامه | مطبوعات | اردیبهشت | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي پن..

ادامه مطلب

جاسم کرار از تراکتور سازی جدا شد

به گزارش ایلنا، بعد از اینکه ادینیو اعلام کرد بازی با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران آخرین حضورش در ترکیب تراکتورسازی خواهد بود، جاسم کرار هم ساز جدایی ..

ادامه مطلب

واکنش وزارت کشور به بیانات دادستان راجع به فیلتر اینترنت

مرکز اطلاع رسانی و امور بین‌الملل وزارت کشور در یادداشتی تاکید کرد که وزیر کشور مسؤولیتی در خصوص فیلتر صفحات در اینترنت ندارد. . واکنش وزارت کشور به بی..

ادامه مطلب

حضور نیروهای آمریکایی در سوریه

نیروهای آمریکایی با وجود مخالفت دولت قانونی سوریه، به بهانه مبارزه با داعش در این کشور حضور دارند. حضور نیروهای آمریکایی در سوریه ..

ادامه مطلب

هر آمدنی را رفتنی است/ در کمال دوستی و صمیمیت جدا می‌شوم ، کمالوند

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: از هفته‌های قبل در خصوص جدایی صحبت کرده بودیم و در کمال دوستی و صمیمیت از این تیم جدا می‌شوم. کمالوند:..

ادامه مطلب

کاغذی که باکتری را از بین می برد

محققان دانشگاهی نوعی کاغذ ساخته اند که پلاسما تولید می کند. با استفاده از این کاغذ به عنوان پوشش روی لباس و تجهیزات می توان باکتری های خطرناک را از ..

ادامه مطلب

سرنخ‌هایی از عاملان شهادت مرزبانان به دست آمده است

‌دادستان عمومی و انقلاب زاهدان به اتفاق شهادت مرزبانان در مرز میرجاوه اشاره کرد و گفت: ‌سرنخ‌هایی از عاملان شهادت مرزبانان به دست آمده که امیدواریم ب..

ادامه مطلب