caverned خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول

caverned: خرمشهر کودکان نوجوانان شهرستان دزفول آبادان سالروز آزاد سازی خرمهر برنامه های کانون قصه گویی

پخش سری تازه «مستند ایران» در شبکه یک

سری تازه «مستند ایران» به کارگردانی ایرج عاشوری از اول اردیبهشت ماه روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.  پخش سری تازه «مستند ایران» در شب..

ادامه مطلب

واکنش باران کوثری به توقف اکران «عصبانی نیستم»

باران کوثری منشتر شدن یادداشتی به توقف اکران دوباره فیلم «عصبانی نیستم» تصویر العمل نشان داد. واکنش باران کوثری به توقف اکران «عصبانی نیستم» ..

ادامه مطلب

آنچه از «پیرمرد و دریا» و «لیلا» می‌دانیم

مستندهای «پیرمرد و دریا» و «لیلا» به کارگردانی ناهید رضائی در گروه «هنر و تجربه» به نمایش درمی‌آیند.  آنچه از «پیرمرد و دریا» و «لیلا» ..

ادامه مطلب

مردم رغبتی جهت دیدن سریال ها ندارند / سحر زکریا

وقتی تهیه کننده ای همان اول می گوید بودجه نداریم،من بازیگر انگیزه ای جهت کار کردن پیدا نمی کنم. سحر زکریا: مردم رغبتی جهت دیدن سریال ها ندارند ..

ادامه مطلب

اگر کارگردانی فیلم زندگی‌ام را بسازد، بازیگر می‌شوم! / سالار عقیلی

خواننده موسیقی سنتی کشورمان گفت که اگر کارگردانی پیدا شود که فیلم زندگی‌ واقعی مرا بسازد، نقش‌آفرینی در آن را قبول می‌کنم. . سالار عقیلی: ا..

ادامه مطلب

ترمیم «روسری آبی» رخشان بنی‌اعتماد

فیلمخانه ملی کشور عزیزمان ایران جهت نمایش فیلم «روسری آبی» در جشنواره مالاتیای ترکیه، ترمیم نسخه مهم آن را با سرعت و کیفیت اوج انجام می‌دهد.  ..

ادامه مطلب

اینجا صدای علی حاتمی شنیده می‌شود!

در شهرک سینمایی که علی حاتمی پایه‌گذار آن بوده، زیاد چیزی که فکر می‌کنیم خاطره و نام وجود دارد، فقط کافی‌ست در بدو ورود به آن چشم‌های‌تان را ببندید! ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

مراسم تحلیف از کدام شبکه‌ها پخش می‌شود؟

مراسم تحلیف ریاست‌جمهوری به صورت مستقیم از پنج شبکه‌ رادیو و تلویزیونی پخش می‌شود.  مراسم تحلیف از کدام شبکه ها پخش می شود؟ عبارات مهم : خار..

ادامه مطلب

آرام شهبازیان با «نقشه رستگاری» به کشور عزیزمان ایران می‌آید

آرام شهبازیان کارگردان شهیر ارمنی با دو فیلم «عشق من موسکویچ» و «نقشه رستگاری» در هفته فیلم ارمنستان حضور پیدا می‌کند. آرام شهبازیان با ..

ادامه مطلب